avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 650 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Firma nou infiintata fara angajati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Firma nou infiintata fara angajati

Buna ziua
Pentru firma nou infiintata pot desfasura activitatea doar eu ca administrator, fara angajati ? Deocamdata nu am nevoie de angajati mai ales ca e profil de comert online.

Multumesc
Cel mai recent răspuns: dan_popa40 , utilizator 18:11, 20 Mai 2013
Da, se poate desfasura activitatea si fara sa aiba salariati.
Multumesc !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrare in scopuri tva firma nou infiintata Nata88 Nata88 Buna ziua, Firma nou infiintata, aprilie 2019 cu obiect principal de activitate,, Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin ... (vezi toată discuția)
Obligatoriu 1 angajat? puppe_1975 puppe_1975 Buna ziua! Am deschis recent un magazin de haine. Suntem cu sotul proprietari 50-50% si administratori. El vinde momentan in magazin. Este obligatoriu sa fie ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma cu domeniu de activitate: comert online, cu sediul in apartament NicoletaMarcela NicoletaMarcela Buna ziua, As fi interesata de infiintarea unei firme(S.R.L, sau nu stiu care ar fi mai indicata, ce facilitati imi ofera...)cu domeniu de activitate comert ... (vezi toată discuția)