Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Firma nou infiintata fara angajati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Firma nou infiintata fara angajati

Buna ziua
Pentru firma nou infiintata pot desfasura activitatea doar eu ca administrator, fara angajati ? Deocamdata nu am nevoie de angajati mai ales ca e profil de comert online.

Multumesc
Da, se poate desfasura activitatea si fara sa aiba salariati.
Multumesc !