Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii CAS aferent premiului anual
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

CAS aferent premiului anual

Buna ziua ,
va rog sa-mi raspundeti si mie cum calculez contribuția individuala la CAS pentru premiul anual aferent anului 2008,ce se acorda in luna martie 2009.
cu multumiri
CAS la luna platii, adica martie. Procentele noi conform Legii Bugetului asig soc pe 2009.