Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Formular bilant 2012 in limba engleza
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Formular bilant 2012 in limba engleza

Buna seara,

Are cineva modelul de bilant 2012 in limba engleza? Multumesc mult!
Buna ziua,

Va sunt de folos numai formularul de bilant si cel de cont de profit si pierdere sau va trebuie intregul set de situatii financiare?

Numai bine
Buna!
are cineva bilantul 30 (formularul 30 - date informative) complet in engleza?
ma intereseaza in mod special de la pct. 170 pana la final + notele
Multumesc!