Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Corectie sold negativ casa in valuta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Corectie sold negativ casa in valuta

Buna tuturor, am preluat recent o firma mica ca sa tin contabilitatea, am constatat ca din 01.05.2013 aceasta are soldul negativ la casa in valuta. Soldul initial care a fost preluat din balanta 01.04.2013 este exprimat in lei. Va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat cum sa corectez acest sold, fara a cere sa se faca vreo depunere in valuta in caserie.

multumesc.
5314=765