avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1885 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Debitori mutati de la adresa
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Debitori mutati de la adresa

Buna ziua!
In situatia in care un debitor, persoana fizica, nu-si mai are adresa indicata initial, unde ma pot adresa pentru aflarea noii adrese?
Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: AV. Cristina Oltea Petrescu , Avocat 10:37, 18 Iunie 2013
La directia generala de evidenta a persoanelor [ link extern ] /
Dar daca persoana respectiva avea ultimul domiciliu in Buzau?
Exista directii locale dar cel mai bine intrebati la national, are evidenta intregii tari.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum aflu dacã o persoanã mai trãiește? aiulianctin aiulianctin Bună ziua, După cum spune și titlul subiectului, doresc să aflu dacă o persoană mai trăiește. Este vorba de tatăl meu, nu știu ... (vezi toată discuția)
Executare silita danutzas danutzas Buna ziua, As dori sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea privind situatia mea, respectiv daca cererea de incuviintare a executarii silite a fost ... (vezi toată discuția)
Pensie intretinere ContSters183062 ContSters183062 va rog frumos sa ma ajutati si pe mine la problema pe care o am,de mai bine de 2 ani fostul sot nu a mai trimis nici un ban din pensia fetitei mele.De atunci ... (vezi toată discuția)