Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Debitori mutati de la adresa
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Debitori mutati de la adresa

Buna ziua!
In situatia in care un debitor, persoana fizica, nu-si mai are adresa indicata initial, unde ma pot adresa pentru aflarea noii adrese?
Va multumesc!
La directia generala de evidenta a persoanelor [ link extern ] /
Dar daca persoana respectiva avea ultimul domiciliu in Buzau?
Exista directii locale dar cel mai bine intrebati la national, are evidenta intregii tari.