Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Interdictie participare licitatie
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Interdictie participare licitatie

O firma de proiectare care a participat in mod direct (proiectant de specialitate, stampila semnatura etc) la intocmirea documentatiei de participare la o procedura de achizitiei publica - proiectare si executie lucrari ... - poate participa in calitate de ofertant si la licitatie ?
Exista ceva decizii cnsc sau curte de apel in acest sens ?
Exista art.67 din OUG 34.
Deciziile CNSC sunt in functie de situatia concreta, care difera de la caz la caz.