Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... In cautare de avocat pentru speta civila-succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

In cautare de avocat pentru speta civila-succesiune

Buna seara.As dori un avocat pentru o speta civila,respectiv succesiune.Exista deja un dosar deschis la judecatoria sectorului 4 . Daca exista cineva care ma poate ajuta,astept un mesaj pe privat.Va multumesc.
Interventie moderator

Aveti la dispozitie catalogul consultantilor unde la profesia de avocat aveti consultanti pe judetensi date de contact. In forum nu se stabilesc relatii de genul profesionist-client.
Multumesc.