Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... inmatriculare cu partaj
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

inmatriculare cu partaj

care sunt pasii ca sa inmatriculez un autovehicul fara taxa de timbru,cu partaj?
mergi la un notar , actele se fac acolo , el iti va spune mai multe ...bafta
Deja, pe unele forumuri a aparut informatia, ca de la 1.09 nu se va mai inmatricula cu partaj.

deeabyby a scris:

mergi la un notar , actele se fac acolo , el iti va spune mai multe ...bafta

Gabriel Iliescu, Consilier juridic