Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Durata unei expertize grafologice
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Durata unei expertize grafologice

Aveti idee cam cat dureaza o asemenea expertiza pentru stabilirea veridicitatii unei semnaturi?Dureaza mai putin daca platesc eu personal?neasteptand ca aceasta sa se efectueze din fondurile alocate de parchet catre INEC.
Platind dvs. expertiza este posibil ca durata de efectuare a expertizei sa se reduca. Dispare motivul ca nu s-au efectuat platile.
Cititi mai multe aici www.avocatnet.ro/content/for...