Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare magazin online cosmetice
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare magazin online cosmetice

Buna ziua!

Doresc sa stiu daca pentru infiintarea unui magazin online de cosmetice am nevoie de autorizatie de functionare pentru Drogherie.

Mentionez ca nu voi avea produse depozitate in stoc, iar livrarea va fi prin curierat.

Daca trebuie sa mai stiu si alte detalii, va rog sa mi le comunicati.

Va multumesc pentru ajutor.

geyercj a scris:

Buna ziua!

Doresc sa stiu daca pentru infiintarea unui magazin online de cosmetice am nevoie de autorizatie de functionare pentru Drogherie.

Mentionez ca nu voi avea produse depozitate in stoc, iar livrarea va fi prin curierat.

Daca trebuie sa mai stiu si alte detalii, va rog sa mi le comunicati.

Va multumesc pentru ajutor.

Nu stie nimeni sa raspunda la intrebarea mea?

:(