Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... E problema numerotarea paginilor trimise la CEDO?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

E problema numerotarea paginilor trimise la CEDO?

va rog sami ziceti daca am gresit macar stiu la ce sa ma astept am trimis dosarul la cedo am depus mai multe acte declaratiile martorilor printre altele dar am facut un opis iar filele leam pus in ordine dupa opis dar nu le-am numerotat pe fiecare e problema se poate respinge din cauza aceasta ?
Nu se numeroteaza filele de catre persoana care formuleaza plangerea catre CEDO.