avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 521 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... E problema numerotarea paginilor trimise la CEDO?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

E problema numerotarea paginilor trimise la CEDO?

va rog sami ziceti daca am gresit macar stiu la ce sa ma astept am trimis dosarul la cedo am depus mai multe acte declaratiile martorilor printre altele dar am facut un opis iar filele leam pus in ordine dupa opis dar nu le-am numerotat pe fiecare e problema se poate respinge din cauza aceasta ?
Cel mai recent răspuns: CLAUDIU LASCOSCHI , Avocat 00:02, 8 Septembrie 2013
Nu se numeroteaza filele de catre persoana care formuleaza plangerea catre CEDO.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Documente catre cedo Just-drept Just-drept Doresc sa inteleg procedura catre CEDO. 1) Documentele doveditoare ce trebuiesc anexate, trebuie depusa incepand cu prima plangere depusa la politie, apoi ... (vezi toată discuția)
Termen ancheta penala magistrat marianaragalie marianaragalie In urma unei plangeri s-a deschis dosar penal pentru un magistrat la parchetul de langa curtea de apel ce termen de finalizare are conform legii? Legea si art ... (vezi toată discuția)
Copie dosar de executare tatiana28 tatiana28 Buna ziua,am cerut copia dosarului executional ,am primit dosarul care nu este numerotat deloc.In adresa trimisa de executor la instanta se specifica faptul ca ... (vezi toată discuția)