Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Transformarea contractului de intretinere in renta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Transformarea contractului de intretinere in renta

buna ziua,
cum se poate transforma un contract de intretinere in renta viagera?
prin acordul partilor
va multumesc, dar cum ?
aveti un model de act?
cum adica model? asta e act autentic...in general
Daca doriti intocmirea unui asemenea act va adresati unui notar public.