Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa radio-tv
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa radio-tv

buna ziua , ma intereseaza daca taxa radio-tv mai trebuie platita de catre firme sau s-a modificat ceva in acest sens.Am prtimit o somatie de la un studio treitorial (tvr cluj). va multumesc
Faceti o declaratie ca nu detine societatea nici radio nici TV.
aveti aici un articol referitor la taxa radio
www.avocatnet.ro/content/art...