Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... expertiza tehnica
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

expertiza tehnica

am fost inundat de multe ori de vecinul de sus,in loc sa-mi plateasca despagubiri pe cale ameabila mai bine a platit un avocat si un expert tehnic,cum se decurge o expertiza tehnica in acest caz si cum sa ma feresc de un expert corupt?
multumesc anticipat
Solicitati efectuarea unei experize tehnice care sa fie efectuata de un expert cu care dvs, sunteti de acord.
multumesc de raspuns,
dar vreau sa stiu daca eu nu semnez p-v intocmit la expertiza,continand si afirmatii nereale,in fata instantei are vreo
importanta?
sunteti deja in proces cu vecinul?
buna seara,
si multumesc ptr raspuns
sunt in proces cu vecinul,la termenul urmator se audieaza cate 1 martor,si-si rezerva dreptul la expertiza
(ma gandesc ca daca nu le convine ce spun martorii)