Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recurs pe noul sau vechiul cod de procedura
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recurs pe noul sau vechiul cod de procedura

Buna ziua, in cazul in care doresc sa formulez recurs impotriva unei sentinte date la o cerere de chemare in judecata depusa in 2012 pe vechiul cod de procedura civila, il formulez azi pe baza vechiului sau noului cod ? Multumesc.
Pe codul vechi.
Stefan Bicov, Avocat