Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... HG 609/2007
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

HG 609/2007

Va rog, daca stie cineva daca aceasta HG /2007 cu privire la obligativitatea montarii repartitoarelor de caldura pana la 30 septembrie 2009, mai este valabila ?
multumesc,
HG 609/20.06.2007 la care faceti referire se refera doar la modificarea art. 2 alin. (2) din Hotărârea Guvernului nr. 933/2004 privind contorizarea consumatorilor racordaţi la sistemele publice centralizate de alimentare cu energie termică, aceasta este inca in functie activa
Consilier juridic V. Ioana-Iulica
Nu intrati in panica. Nu ia nimeni in serios termenul.
multumesc
multumesc si dvs.