Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie anticipata

Din februarie 2004 pina in august 2012 am fost pensionata pe caz de boala,as dori sa-mi spuneti cit din anii acestia se adauga la vechimea mea.

Anii in care ati beneficiat de pensie de invaliditate este stagiu asimilat si intra in calculul pensiei de limita de varsta.