Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Iesire la pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Iesire la pensie

Buna ziua, Sunt nascut la 28-12-1961 si m-am angajat in sept.1980.In gr.1 am lucrat 15ani,10luni,28zile iar in gr.2 am lucrat 5ani,7luni,0zile.Va rog sa-mi spune-ti cand pot iesi la pensie? Va multumesc.
La implinirea varstei de 57 de ani si 6 luni, cu un stagiu complet de cotizare de 35 de ani.