Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere indreptare eroare materiala
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere indreptare eroare materiala

In urma unui proces colectiv ,instanta de fond in sentinta data a gresit numele a trei colegi.Acum urmeaza a se judeca recursul la Curtea de Apel. Cand , cum si catre cine pot face cererea de indreptare eroare?Multumesc.