Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Omisiune completare revisal inainte de incetare CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Omisiune completare revisal inainte de incetare CIM

Am transmis in REVISAL 3 incetari de CIM in 7 ianuarie 2014 insa am uitat sa modific salariul conform HG 871/2013. Aplicatia nu permite sa se mai faca modificari salariale la contractele incheiate. Ce pot sa mai fac? Exista vreo solutie?

Multumesc anticipat.
Ati incercat si cu anularea incetarii ?

Anulare incetare contract , apoi operare modificare cu data cu care produce efectele, iar ulterior incetare din nou a c.i.m.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Incerc acum. Multumesc frumos.