Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediul fara plata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediul fara plata

buna ziua,

Zilele de concediu fara plata care sunt inregistrate in statul de plata dar nu si in Revisal poti fi mentionate in adeverinta de vechime?

Multumesc,

CFP se inregistreaza in statul de plata , in adeverinta de vechime si se poate inregistra in REVISAL.