Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Constructie fara autorizatie si proiect
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Constructie fara autorizatie si proiect

Vecinul meu ,pe langa faptul ca a mutat gardul cu 30cm,si nici nu vrea sa-l mute pe locul care trebuie ,sa mai apucat si de construit o casa fara proiect si autorizatie .Unde trebuie sa ma adresez pentru constructia fara autorizatie si ce sanctiuni trebuie sa primeasca .Multumesc
La Primarie.