Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Data act aditional majorare salar 2014
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Data act aditional majorare salar 2014

Este vreo problema daca am intocmit actele aditionale de majorare de saslar cu data de 03.01.2014( act aditional ne. 1/03.01.2014 si majorarea trecuta de la 01.01.2014)
Nu este nicio problema cu privire la data de incheiere a actului aditional de modificare a salariului . Aceasta data poate fi cel mai tarziu data de 29.01.2014 - ultima zi de transmitere in REVISAL a actelor aditionale de majorare a salariu.