Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Datorii neachitate
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Datorii neachitate

Buna ziua,
Daca am datorii la banca ( suma de 3000 ron), executorul in afara de proprire pe salariu, imi mai poate face ceva. Detin un apartament propietate personala.

Multumesc.
Nu, creditorul va trebui sa se indestuleze numai prin poprire pe salariu sau si executarea altor bunuri mobile, de imobil nu se poate atinge.
Multumesc pentru raspuns, dar daca nu mai muncesc...se poate atinge?
Da, daca nu aveti bunuri mobile, poate fi scos la executare apartamentul.
Multumesc.
Nu exista o limita , se poate executa apartamentul pentru orice suma?