Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... curiozitate
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

curiozitate

poate cineva sa intervina pe un text postat de mine si sa il modifice?
Da, moderatorii si administratorii. Apare jos in mesaj "Ultima data editat de..."
superb=D>

in cazul asta cred ca ma voi retrage din aceasta comunitate...

inteleg sa fie cenzurate mesajele obscene, antisemite, ori te miri pe ce alte criterii...dar sa cenzurezi o fraza care critica, care se vrea un apel la intelptciune...e ciudat

ori...in plus...cel care posteaza isi asuma nerespectarea unor reguli, daca le incalca normal e sa suporte consecintele regulamentului, dar sa fie cenzurat!!!?? cum vom lasa loc dezbaterilor, cum vom construi dialogul, cum vom CRESTE unul alaturi de celalalt? cenzurand ce nu ne convine in mod subiectiv?

Una din consecintele asumate este tocmai editarea mesajelor. Motivul este acela ca forumul este destinat discutiilor si dezbaterilor juridice, iar nu de alta natura. Nu stiu despre ce mesaj vorbiti dvs, asa incat nu am habar ce v-a deranjat.
respect decizia persoanei care a decis sa cenzureze mesajul respectiv din motive de politete si chiar din respect...insa nu pot accepta acea decizie...oi avea eu nervii suparti la ora asta:)...de aceea nu mai insist si nici nu vreau sa dezvalui amanunte

spor!
Alegerea va apartine in totalitate :)