Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Scoala de soferi
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Scoala de soferi

Ma puteti ajuta si pe mine sa imi spuneti ce carti ar trebui sa cumpar, pentru scoala de soferi cat. b sa pot invata ce trebuie. va multumesc
O carte foaret buna este "Curs de legislatie rutiera 2013 - Dan Teodorescu"

Informatii utile gasiti si pe net

[ link extern ]

Cursuri online de legislatie rutiera

[ link extern ]

Iar chestionare online se gasesc la o simpla cautare pe goagal.
cyan, moderator