avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 460 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Semnatura electronica
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Semnatura electronica

buna ziua,
intrebarea mea este daca o firma poate utiliza 2 semnaturi electronice pentru depunearea declaratiilor la anaf? (salarizarea se face intr-o localitate iar contabilitatea in alta localitate). daca da, trebuie facut ceva in mod special?
multumesc.
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 20:36, 15 Februarie 2014
Aveti doua semnaturi ale firmei sau aveti doi prestatori de servicii care folosesc propria semnatura?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnatura electronica rdk67 rdk67 buna ziua, firma mea are 2 prestatori pe contabilitate, care au propria semnatura electronica. Intrebarea este, poate firma mea sa utilizeze cele 2 ... (vezi toată discuția)
Reinnoire semnatura electronica OANA GHEORGHE OANA GHEORGHE Buna ziua, In momentul reinnoirii semnaturii electronice este necesara si crearea, respectiv inregistrarea unei noi adrese de email? Am depus astazi pe ... (vezi toată discuția)
Servicii de contabilitate refuzate unui co-administrator de srl genaru genaru Buna ziua, Sunt co-administrator al unui SRL cu 3 asociati (2 administratori-actionari si un al 3-lea asociat simplu). Am solicitat firmei de ... (vezi toată discuția)