Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Semnatura electronica
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Semnatura electronica

buna ziua,
intrebarea mea este daca o firma poate utiliza 2 semnaturi electronice pentru depunearea declaratiilor la anaf? (salarizarea se face intr-o localitate iar contabilitatea in alta localitate). daca da, trebuie facut ceva in mod special?
multumesc.
Aveti doua semnaturi ale firmei sau aveti doi prestatori de servicii care folosesc propria semnatura?