Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Actualizare Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Actualizare Revisal

am schimbat hardul din calculator si nu am mai putut sa recuperez baza de date din revisal, am instalat din nou revisal am facut recuperare date dar degeaba. ce pot sa fac in situatia asta, pentru a aduce revisal la zi ? :O
Introduceti datele manual sau solicitati ITM-ului baza de date.