Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Zile libere platite
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Zile libere platite

Buna ziua,
Societatea noastra acorda 3 zile libere platite pentru decesul parintilor, va rog sa-mi spuneti cum se acorda aceste zille in cazul in care decesul a avut loc sambata sau duminica? Va multumesc!
Se pot acorda , incepand cu data de luni ..