Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Acte eliberate dupa divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Acte eliberate dupa divort

Buna ziua,
As dori sa stiu ce documente se elibereaza de catre Tribunal la incheierea unui divort( cu ce acte oficiale ramin eu).
Va multumesc.
Veti avea hotararea de divort cu mentiunea ca este definitiva.