Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare OPFV 2014 pentru impozitul pe constructii ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare OPFV 2014 pentru impozitul pe constructii speciale

Am instalat ultima versiune a opfv de pe site-ul anaf si in momentul in care vreau sa completez la obiectul platii din lista de ibanuri nu imi apare codul iban aferent impozitului pe constructii. vi s-a intamplat si voua asa? trebuie sa actualizez eu ceva la program sau de ce nu imi apare codul iban corespunzator pentru impozitul pe constructii?
FSimona, utilizator
Apare. Intrati sa completati un OP, apoi mergeti la Completare sectiune beneficiar si apoi la IBAN-uri III:

RO38TREZ02120A070400XXXX - Imp.pe constructii