avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare OPFV 2014 pentru impozitul pe constructii ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare OPFV 2014 pentru impozitul pe constructii speciale

Am instalat ultima versiune a opfv de pe site-ul anaf si in momentul in care vreau sa completez la obiectul platii din lista de ibanuri nu imi apare codul iban aferent impozitului pe constructii. vi s-a intamplat si voua asa? trebuie sa actualizez eu ceva la program sau de ce nu imi apare codul iban corespunzator pentru impozitul pe constructii?
Ultima modificare: Luni, 19 Mai 2014
FSimona, utilizator
Cel mai recent răspuns: Ioan Petru Butariu , Contabil 16:58, 3 Iunie 2014
Apare. Intrati sa completati un OP, apoi mergeti la Completare sectiune beneficiar si apoi la IBAN-uri III:

RO38TREZ02120A070400XXXX - Imp.pe constructii

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Actualizare program ordin de plata si foi de varsamant – versiune din 26.11.2012  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu Aplicatia pentru prelucrarea asistata, validarea si listarea ordinelor de plata/foi de varsamant conform cu OMFP nr.246/2005 cu modificarile si completarile ... (vezi toată discuția)
Conturi plati buget ianuarie 2014 mariusf09 mariusf09 Buna seara, s-au modificat conturile pentru platile contributiilor salariale aferente lunii ianuarie 2014? vad ca a aparut o noua versiune a programului de ... (vezi toată discuția)
Instalare opfv 2014 Lizuca12 Lizuca12 Buna ziua, Am incercat sa descarc de pe anaf aplicatia pentru opfv 2014 si imi da cea eroare, a reusit cineva sa descarce ? Multumesc (vezi toată discuția)