Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum pot contacta administratorii de pe site ?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum pot contacta administratorii de pe site ?

am de sters doua mesaje expuse de mine.

Deoarece problemele se afla deja pe rol, avocatii mi-au cerut sa le sterg . Am tot incercat, pana la urma am renuntat la cont, iar avocatul mi-a atras atentia ca nu le-am sters .
Nu as vrea sa am mai multe probleme.
Va multumesc de intelegere si rezolvare
Admin, administrator
Puteti contacta administratorii forumului prin mesagerie privata
Multumesc, , dar asta fac si nu stiu unde sa-i caut ca sunt disperata .
nu trebuie sa faceti tot ce va spune avocatul. atata timp cat ati scris in anonimat si nu ati dat nume nu aveti de ce sa va faceti griji caci nimeni nu stie despre cine este vorba. in plus, acest forum poate fi asul dvs din maneca deoarece aici puteti sa va consultati cu mai multi specialisti si veti putea vedea daca avocatii dvs sunt sinceri, va apara corect sau pun corect problema sau din contra.
ei nu trebuie sa va impiedice sa va consultati online cu alti avocati.
deja dupa cum suna solicitarea dvs, problema grava este la avocatul dvs
MYRA CIMPEAN , Avocat
Multumesc ,eu nu am dat nume, dar m-a intrebat si i-am spus ca eu le-am postat , si sunt disperata
nu mai fiti disperata, or sa fie sterse.
oricum, mesajul respectiv nici nu influenta si nici nu-l incurca pe avocat cu ceva.