Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Crestere salariu de la 1 iulie 2014
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Crestere salariu de la 1 iulie 2014

Bună ziua,
Referitor la creșterea salariului începând cu 1 iulie am următoarea situație: am o salariată care este în concediu pentru creșterea copilului și doi salariați detașați la alte unități. Cu ei cum procedez? Le majorez salariul la 1 iulie? În mod normal când se întorc ar trebui să aibă salariul majorat...
Mulțumesc!
Acestor salariati li se vor mari salariul la incetarea detasarii , respectiv la incetarea perioadei de CCC.