Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... refuz
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

refuz

Atata timp cat platim asigurari medicala la Casa Opsnaj, este normal si legal sa ni se refuze o internare tip ambulatoriu intr-un spital arondat, pentru o expertiza medico-legala ceruta tot de domniile lor ??? :O X-(
Mai mult de atat, sa se ridice tonul la noi,pe holurile spitalului? Problema cea din urma cred ca tine de deontologie profesionala si de bun simtz ! Tinand cont de comportamentul medicului, isteric, cred ca i-ar priii un consult psihiatric =D>
Unde se poate face o reclamatie, caci in urma discutiilor civilizate purtate cu cei de la Casa Opsnaj, am observat ca, " corb la corb nu-si scoate ochii " !!!
Va multumesc anticipat.

Reclamatia o puteti adresa la Colegiul medicilor