Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Fiscalitate in Bulgaria
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Fiscalitate in Bulgaria

Daca mai faci o firma de import export in Bulgaria si exporti apoi marfa (cu adaos) in Romania,firmei tale vechi permitindu-i un castig cat sa-si acopere cheltuielile mai ai acele dezavantaje enuntate de consultanti privind dubla impozitare?
george-neagu, moderator