Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Martor - furt in penintenciar, implicatii
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Martor - furt in penintenciar, implicatii

buna ziua am depus bani pe numele unei persoane la pentenciar .si acum sunt martor intrun dosar penal de furt al fratelui celui condamnat . cel caruia i-am last bani bani este condamnat executa o pedepsa din 2012 dar eu nu vad ce legatura are ce pot pati ?nu il cunosc pe nici unul nici pe cel cu dosar penal si nici pe cel caruia iam lasat bani eu doar la rugamintea unei persoane i-am last bani .era un ajutor si am mai lasat si la alte persoane condamnate este scris in registru .
vad ca sunteti chemat in calitate de martor nu de suspect.