Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salariul de baza inspector asistent clasa I primarie ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salariul de baza inspector asistent clasa I primarie oras

Buna ziua

Doresc sa concurez pentru un post de inspector asistent clasa I, in cadrul primariei, avand cel putin 1 an vechime in specialitatea studiilor necesare ocuparii functiei si studii superioare lunga durata.
Am 8 ani vechime in munca, plus trei ani concediu crestere copil, dar nu ca functionar public, ci in sectorul privat.
As dori sa stiu:
-care ar fi salariul brut
- [Editat - pct. 3.3 din regulament]

multumesc!

Gabriela Pintea, Consilier juridic
1144 lei salariu de incadrare