avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 788 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salariul de baza inspector asistent clasa I primarie ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salariul de baza inspector asistent clasa I primarie oras

Buna ziua

Doresc sa concurez pentru un post de inspector asistent clasa I, in cadrul primariei, avand cel putin 1 an vechime in specialitatea studiilor necesare ocuparii functiei si studii superioare lunga durata.
Am 8 ani vechime in munca, plus trei ani concediu crestere copil, dar nu ca functionar public, ci in sectorul privat.
As dori sa stiu:
-care ar fi salariul brut
- [Editat - pct. 3.3 din regulament]

multumesc!

Ultima modificare: Miercuri, 20 August 2014
Gabriela Pintea, Consilier juridic
Cel mai recent răspuns: FIV70 , utilizator 19:37, 14 Noiembrie 2014
1144 lei salariu de incadrare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariul de incadrare cameliamaria75 cameliamaria75 Am tot scris in acest forum in legatura cu transformarea postului de la contractual la functionar public in administratie publica.Acum am fost incadrata ... (vezi toată discuția)
Trecere de la contractual la functionar dan tiperciuc dan tiperciuc sunt inspector de specialitate in cadrul compartimentului situatii de urgenta(protectie civila) cu o vechime de 2 ani si studii superioare de lunga durata la o ... (vezi toată discuția)
Functionari publici - promovare in clasa Mirela28 Mirela28 Ne confrumtam cu urmatoarea situatie, contabila unitatii noastre este incadrata ca referent( post de studii medii) dar ea are studii superioare care este ... (vezi toată discuția)