Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Conturi ANAF Galati
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Conturi ANAF Galati

Buna ziua. Fiti amabili si lamuriti-ma si pe mine: am cautat pe internet conturile IBAN pentru impozitele platibile de catre un CMI fara angajati (persoana fizica autorizata) cu sediul in localitate rurala (nu in Municipiul Galati)si am gasit o sumedenie de liste. Imi trebuie ca sa pot efectua platile trimestriale dintr-un cont bancar prin internet banking, dar care este ultima lista?
Multumesc.
Folositi programul de ordine de plata de la anaf.
[ link extern ]