Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Acte cedare folosinta masina
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Acte cedare folosinta masina

Buna ziua,
Ma intereseaza ce acte trebuie intocmite pentru ca la o masina sa fie cedat dreptul de folosinta unui utilizator pentru o perioada. Dorim ca pe aceasta perioada utilizatorul sa poata sa isi poata incheia asigurarea RCS si rovinieta pe numele utilizatorului si nu al propietarului.
Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~