Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Autentificare forum de pe mobil
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Autentificare forum de pe mobil

Cand accesez de pe mobil forumul nu ma pot autentifica, nu apare casuta de autentificare si astfel nu se poate raspunde in topic.
Este o problema a site-ului, a telefonului (trebuie instalata vreo aplicatie?) sau nu exista varianta de raspuns de pe mobil?
Apasati la nimereala pe ecran in dreapta sus si veti nimeri si casuta " autentificare ". incercati de acasa, cand aveti posibilitatea sa vedeti pe calculatorul de acasa cam care e locul.

@ cyan

Exista varianta de raspuns de pe mobil. Dar la rezolutie maxima...mai pe romaneste daca ,,mariti,, ecranul nu apare casuta de autentificare.
Micsorati ecranul..si incercati pe ,,landscape,,...asa apare acea casuta. Dupa logare, ramaneti logat, iesiti doar din ,,iconita,,...Altfel..e destul de dificil, in special pe smartphone.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Am reusit sa ma loghez de pe mobil. Casuta era mica, mica cat una de furnica!😊
O zi buna!
:D
Era sa gresesc rima citind ce ati scris... apoi mi-am amintit versurile astea:
Ca furnica de-i furnica, / la trup mare, la cap mica...