Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Tva vanzare licenta farmacie
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Tva vanzare licenta farmacie

As dori sa stiu daca trebuie sa facturez vanzarea unei licente de functionare farmacie si daca factura ar trebui sa contina tva.Precizez ca aceasta licenta a fost obtinuta de la Ministerul Sanatatii, eu sunt primul detinator....Multumesc!
Ati reusit sa aflati ceva? Ati gasit solutia buna?Sunt in aceeasi situatie, nu am aflat nicaieri ceva concret!