Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... legislatie bancara
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

legislatie bancara

As dori sa-mi spuneti daca exista o lege a falimentului persoanelor fizice care nu mai fac fata datoriilor si daca da cum se aplica sau unde trebuie sa ma adresez.
Inca nu exista o astfel de lege.