Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Plata personalului auxiliar din banii de regie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Plata personalului auxiliar din banii de regie

Buna ziua!

Am o intrebare, care este cadru legislativ care prevede ca personalul auxiliar poate fi platit din banii de regie?Multumesc anticipat.
Ce peronal auxiliar si ce bani din regie ?