avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 509 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Inmatriculari - masina cumparata in Spania
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Inmatriculari - masina cumparata in Spania

poti inmatricula o marina cumparata in spania dar care un a fost achitata in totalitate,mai avea de platit la ea
Cel mai recent răspuns: Madalina Mihaela I. Moceanu , Avocat 17:25, 27 Octombrie 2014
Eu apreciez ca da, inmatricularea este o chestiune diferita de plata restului de pret al masinii!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract vanzare-cumparare auto ghimisi ghimisi Buna ziua, am o problema daca ma poate ajuta cineva, treaba ar fi asa, am cumparat o masina second-hand inmatriculata in spania, proprietar roman dar fara ... (vezi toată discuția)
Masina inmatriculata in spania monikaa monikaa am cumparat din pania in 2007 o masina noua pe atunci locuiam in spania.de 2 ani platesc ratele de 400 de euro.acum vreau sa imi inmatriculez masina in ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare masina si restituire taxa de prima inmatriculare Stefanciu Stefanciu Buna ziua! Am cateva intrebari daca ma puteti ajuta. Detin o masina proprietate personala inmatriculata in urma cu 5 ani, masina a fost a tatlui meu cumparata ... (vezi toată discuția)