Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Inmatriculari - masina cumparata in Spania
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Inmatriculari - masina cumparata in Spania

poti inmatricula o marina cumparata in spania dar care un a fost achitata in totalitate,mai avea de platit la ea
Eu apreciez ca da, inmatricularea este o chestiune diferita de plata restului de pret al masinii!