Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Acte pentru suspendare PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Acte pentru suspendare PFA

Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti cu ce acte trebuie sa ma prezint la camera de comert pt a-mi suspenda activitatea pe o perioada determinata pe PFA.. si cam cat dureaza procedura.multumesc
Buna ziua,

PFA se suspenda la ONRC nu la Camera de comert.
Pentru suspendare trebuie sa mergeti cu toate actele PFA-ului in original.
Dupa ce terminati la OnRC trebuie sa mergeti si la ANAF.
Cititi si mai jos:

[ link extern ] /
Cabinet expertcontabil Dontu Irina Carmen, Contabil