Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce mai vor acum?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce mai vor acum?

Sunt intr-un proces de evacuare si am castigat un recurs dupa o suspendare a procesului pe motive ca mai era un dosar pe rol si acuma nu stiu dc mi-au mai trimis o Citatie din moment ce in recurs Instanta a hotarat : [Admite recursul formulat de.... Caseaza incheierea atacata si trimite cauza la Judecatoria Timisoara in vederea continuarii judecatii .Definitiva Poate sa ma mai plimba mult ? Ms anticipat pt raspunsuri
daaa

sunteti de la zero dupa casare