Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recuperare taxe judiciare de timbru
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recuperare taxe judiciare de timbru

am avut un proces avand ca obiect anulare act administrativ care s-a terminat in iunie 2014. mai pot recupera taxa de timbru ?
numai daca ati castigat si ati solicitat obligarea paratei la plata acestora.
pai si daca in timpul judecatii nu am solicitat acest lucru... mai pot solicita acum printr-o actiune separata?