avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 210 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Completare concediu medical in D112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Completare concediu medical in D112

Buna seara. Va rog foarte mult, daca poate cineva sa ma ajute sa completez CM in D 112 pentru ca nu am avut caz si am CM pe noiembrie. Codul este 01 Daca se poate, la ce sectiuni? Am calculat venitul de care beneficiaza de la angajator si venitul de la FNUASS. Cum trec nr. de zile? Trec totalul de 20 zile lucratoare si doar 20 ore lucrate? Va multumesc mult.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:54, 24 Noiembrie 2014
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Calcul contributii concediu medical 2011 ID CONT STRATEGY SRL ID CONT STRATEGY SRL Buna ziua Am rugamintea sa ma ajutati putin cu calculul concediului medical si al contributiilor aferente acestuia. Am concediu medical pe perioada 03 - 31 ... (vezi toată discuția)
Eroare d 112 patrician patrician Buna ziua, Va rog mult de tot....sunt pentru prima data pus in fata faptului de a completa D112 ...sectiunea B / Concedii medicale. Caz concret : Un angajat ... (vezi toată discuția)
Eroare declaratie 112-cm sarcina si leuzie Bajinaru Ramona Bajinaru Ramona La verificarea starii declaratie 112 mi-a aparut eroarea -ore suspendate luna incorect pt tipul de asigurat salariata are contract partial 2 ore si este in ... (vezi toată discuția)