Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Completare concediu medical in D112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Completare concediu medical in D112

Buna seara. Va rog foarte mult, daca poate cineva sa ma ajute sa completez CM in D 112 pentru ca nu am avut caz si am CM pe noiembrie. Codul este 01 Daca se poate, la ce sectiuni? Am calculat venitul de care beneficiaza de la angajator si venitul de la FNUASS. Cum trec nr. de zile? Trec totalul de 20 zile lucratoare si doar 20 ore lucrate? Va multumesc mult.
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]