Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... A fost atacat in istanta art. 8 din OUG care ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

A fost atacat in istanta art. 8 din OUG care esaloneaza plata taxei de poluare la CCR, raspuns ?

Si va mai fi o sedinta pe data de 27.11.2014, e publicat pe site la CCR

8.
Dosar nr.811
D/2014
-
Minca Andrei Valentin
***
-
Direcția Generală a
Finanțelor Publice Ilfov, în
calitate de reprezentantă a
Administrației Finanțelor
Publice
Voluntari
-
Excepţia de neconst. a disp.
art.
XV din Ordonanța de urgență
a Guvernului nr.8/2014 pentru
modificarea și completarea unor
acte normative și alte măsuri
fiscal
-
bugetare
DARIUS86, utilizator