Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Fiscalizare casa de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Fiscalizare casa de marcat

Buna seara , daca voi cumpara o casa de marcat la mana a doua si este fiscalizata , dupa achizitionare o pot folosi ca atare sau trebuie sa o fiscalizez iar #-o ?.
Multumesc pengtru ajutor !!
Firma de la care o cumparati si care a folosit-o, treduie sa o defiscalizeze si apoi dumneavoastra o fiscalizati pe firma si la adresa punctului de lucru unde o veti folosi.
multumesc frumos !